Politika
19 Nisan 2018 ( 3311 izlenme )

AKŞENER... ""GÖK KUBBEYİ BAŞINIZA YIKARIM""

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı'ya parti rozetini takmak üzere Fethiye'de vatandaşlarla bir araya geldi. 

Akşener konuşmasında "Abilerin bu kadar korktuğundan bu kadar haberim yoktu. Dün abiler ikiledi" diyerek İYİ Partinin yükselişine vurgu yaptı.

“ABİLERİN BU KADAR KORKTUĞUNDAN HABERİM YOKTU”

"24 Haziran'da bir seçim kararı açıkladı. Açıklayan kim Cumhurbaşkanı Sayın Erdoğan, dile getiren kim? Saray'ın küçük ortağı Bahçeli… Abilerin bu kadar korktuğundan bu kadar haberim yoktu. Dün abiler ikiledi. Bizim için mesele değil, hazırız."

"GÖK KUBBEYİ BAŞINIZA YIKARIM"

"Bu milletin mensuplarının kurduğu, kurdurduğu yapıdır. Herkesi kucaklayan partidir. Onun için bizi durdurmaya kimsenin gücü yetmeyecektir. Buradan abidik gubidiklere alışmışlara sesleniyorum ayağınızı denk alın. İYİ Parti'nin seçimlere girmek için hiçbir şartı eksik değildi. Eğer engel olmaya kalkarsanız bende Meral Akşener'sem o gök kubbeyi başınıza yıkarım."

"SEÇİMLERE HAZIRIZ"

"İddia ediyorum en hazır parti biziz… Birçok ilde, ilçede teşkilatımız var. İnşallah buralardan milletvekili çıkaracağız. İYİ Parti hiçbir partinin devamı, kardeşi, yandaşı değildir.

kaynak: sözcü

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tv
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ