1305 izlenme2018-04-04 07:36:15
Temel Karamollaoğlu'ndan çarpıcı açıklama.İşte konuşmasından bazı önemli kısımlar şöyle;

"Şimdi her kuyunun başına bir saat takacaklar. Ve bunu da çiftçiyi cezalandırmak için yapacaklar; Çiftçiyi ödüllendirmek için değil...

- Eğer devlet, milyarlarca lira parayı toprağa gömerken, GAP projesinin esas önemli olan sulama ayağını hayata geçirebilmek için sulama kanallarını bugüne kadar yapıp bitirmiş olsaydı, çiftçinin böyle bir derdi olmayacaktı.

- Bunu yapmayan iktidar, bunun acısını şimdi, en ciddi ürünü çıkararak ülke ekonomisine katkı sağlayan kendi çiftçisinden çıkarıyor.

AKLA, HAFSALAYA UYMAYAN BİR YAKLAŞIM...

- Türkiye'nin en kaliteli durumluk buğdayı Mardin, Diyarbakır civarında üretiliyor; Biz dışarıdan 5 milyon ton buğday ithal ediyoruz. 

- Dünyanın en kaliteli mercimeği o bölgede üretiliyor; Biz gidip bizden tohumu alan, ne yazık ki, Kanada'dan mercimek ithal ediyoruz. Yetmedi, nohut, fasülye ithal ediyoruz. Şu düştüğümüz hale bir bakın.

- ALLAH AKIL versin, FİKİR versin demeden başka da bir yaklaşımımız olmuyor."                                                                                                                                                         Kaynak: Ajanslar                                                                         

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ